ماسک شخصی Airepura مدل AP-PM100

Airapura ap-wa50
دستگاه پالایش و ضد عفونی کننده ی هوا Airepura مدل AP-WA50
سپتامبر 1, 2016
Hello world
نوامبر 15, 2018
Airapura ap-m100

Airapura ap-m100

با همراه داشتن ماسک شخصی Airepura مدل AP-PM100 آرامش و آسایش را هر لحظه در کنار خود احساس نمایید .

کاربردها:

  • رفع خستگی: این دستگاه با ایجاد هوای سالم و با طراوت (در هر مکانی که هستید) احساسی خوب همچون در کنار ساحل و جنگل بودن را برای شما به ارمغان می آورد.
  • بالا بردن سوخت و ساز بدن: این محصول باعث فعالیت آنزیم های مختلف در بدن انسان می شود که در نهایت انرژی ها و چربی های اضافی در بدن شروع به سوختن می کنند .
  • آنیون ها به طور مؤثر می توانند مولکول های اکسیژن در هوا را فعال کنند که این عمل باعث جذب راحت اکسیژن توسط بدن انسان می شود. این دستگاه نقش پالایش هوا را ایفا نموده و از بروز بیماری ها جلوگیری می نماید.
  • بالا بردن سطح ایمنی بدن به کمک آنیون ها و فعالسازی رتیکولاریسم بدن .
  • بهبود خواب: این دستگاه نسبت بسیار کمی آنیون و ازن تولید می نماید که باعث از بین رفتن ویروس ها ، باکتری ها ، بوهای نامطبوع می شود و شما را به آرامش دلخواه در زمان خواب می رساند.
  • ایمنی چشم ها: آنیون ها با خنثی کردن الکتریسیته ی ساکن حاصل از از ولتاژهای بالا که از صفحات تلویزیون و کامپیوتر ساطع می شوند جلوگیری و از چشم ها محافظت می نماید .
  • توجه به ایمنی پوست: اکسیژن فعال شده با آنیون ها باعث شادابی پوست و از بین بردن باکتری ها و قارچ های پوستی می شوند .

 

*با توجه به پرتابل بودن و قابل شارژ شدن دستگاه، شما می توانید به صورت گردن آویز و یا به صورت کلیپس به البسه خود متصل و یا با کمک پایه ی تاشوی آن، دستگاه را روی میز کار خود یا داخل خودرو قرار دهید. به همراه این دستگاه یک شارژر و کابل USB موجود می باشد.

*قبل از اولین استفاده لازم است دستگاه به مدت ۶ ساعت شارژ کامل گردد و بعد از هر بار تخلیه کامل باتری دستگاه را ۳ ساعت جهت شارژ متصل نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *